DC ADRA Plzeň

Dobrovolnické centrum ADRA v Plzni je pobočkou humanitární organizace ADRA, o.p.s. ADRA (Adventist Development and Relief Agency, česky Adventistická agentura pro pomoc a rozvoj) byla založena v USA v roce 1956. Působí ve více než 120 zemích světa, což je možné díky rozsáhlému zapojení dobrovolníků.

Plzeňská pobočka provozuje dobrovolnické centrum, nabízející lidem možnost stát se dobrovolníkem a vykonávat prospěšnou činnost. Zajišťuje školení a koordinaci dobrovolníků a následně je vysílá do přijímajícího zařízení. Těmi jsou v současné době plzeňský Domov pro seniory Sedmikráska a Domov se zvláštním režimem Čtyřlístek.

Kromě provozování dobrovolnického centra se místní pobočka v případě potřeby zapojuje do naléhavé humanitární pomoci v rámci ČR, typicky zajištěním a vysláním dobrovolníků do oblastí postižených záplavami, a zastupuje a podporuje ADRU na regionální úrovni.

 

Vedoucí: Stanislav Valenta, DiS.

tel.: +420 602 123 067

email: stanislav(tečka)valenta(zavináč)adra(tečka)cz

 

Koordinátorka dobrovolníků pro Plzeň: Radka Vondrášková

tel.: +420 737 243 188

email: dcplzen(zavináč)adra(tečka)cz


Koordinátorka dobrovolníků pro Klatovy a Kdyni: Marcela Radová

tel.: +420 734 390 339

email: marcela(tečka)radova(zavináč)adra(tečka).cz

 

DC ADRA hledá dobrovolníky!

Dobrovolnické centrum ADRA nabízí uplatnění dobrovolníkům v Plzni, Kdyni a Klatovech. Pro více informací se obraťte na výše uvedené kontakty. Nábor probíhá kontinuálně.

Jitřenka

Novinky a upozornění

Akce