Hřiště

V areálu KVK Centra se nachází sportovní hřiště pro míčové hry s povrchem z umělé trávy. Hřiště je určeno především pro partnerské organizace projektu KVK Centra věnující se systematické práci s dětmi a mládeží. Podmínky využití hřiště jsou dány příslušnou dohodou o partnerské spolupráci.

Individuální pravidelný pronájem hřiště je možný pouze dospělým a důvěryhodným osobám po zvážení ze strany provozovatele.

Omezení provozu hřiště výše uvedeným způsobem je dáno nutností starat se o hřiště před a po použití a důsledného dodržování provozního řádu. Povrch hřiště je snadné zničit, například použitím nevhodné obuvi. Aktivity v KVK Centru jsou realizovány dobrovolníky nebo partnerskými organizacemi. Nemáme kapacitu na přípravu a úklid hřiště a na dohled nad jeho správným použitím. Těší nás, když hřiště slouží svému účelu, zároveň chceme předcházet škodám, které by jeho využití bránily. Dozor dospělé osoby nad dětmi je nutný kvůli ochraně jejich zdraví. Více informací je uvedeno v provozním řádu.

 

Kontakt

Pavla Obracaníková

tel.: +420 603 500 021

email: info(zavináč)kvkcentrum(tečka)cz

 

 

Provozní řád sportovního hřiště.JPG

IMG_0649.JPG

IMG_0033.JPG

IMG_0611.JPG

Jitřenka

Novinky a upozornění

Akce