Zahrada s dětským hřištěm

Součástí areálu Kulturního, volnočasového a křesťanského centra je zahrada s dětským hřištěm. Hřiště je vybaveno skluzavkou, houpačkami, pískovištěm a dalším mobiliářem. V areálu zahrady jsou rozmístěny lavičky. Část její plochy rozlohy zabírá zpevněná víceúčelová plocha s ohništěm.

Ke vstupu na zahradu slouží čip, jehož vydání je zpoplatněno částkou 300,-- Kč na školní rok (září – srpen). Jde o zálohu na pořizovací cenu čipu a o příspěvek na údržbu zahrady. Vstup pomocí čipu nám také dává větší kontrolu nad děním v zahradě, primárně určené (pra)rodičům s dětmi. Zahrada slouží jako čisté a bezpečné místo pro trávení volného času rodin s malými dětmi, nikoliv jako veřejné hřiště.

Čip pro vstup na zahradu je možné získat v kontaktních hodinách (středa 15 - 17, není-li v aktualitách uvedeno jinak), případně po domluvě.  


Otevírací hodiny

pondělí – pátek          duben – říjen            8 – 20

                                      listopad – březen    8 – 17

 

 

Rádi bychom Vám vyšli vstříc a zahradu zpřístupnili i o víkendech. Bude-li branka v sobotu a v neděli odemčená, je zahrada přístupná ve stejném čase, jako ve všedních dnech, jak je uvedeno na tabuli u vstupu.

 

Kontakt

Pavla Obracaníková

tel.: +420 603 500 021

email: info(zavináč)kvkcentrum(tečka)cz

 

Provozní řád dětského hřiště.JPG

Provozní řád víceúčelové plochy s ohništěm.JPG

hřiště_1.JPG 

zahrada z nadhledu.jpg

budova od hřiště.JPG

Jitřenka

Novinky a upozornění

Akce